sobota, 21 kwietnia 2018, 15:04

Rozpoznania cenowe Rozpoznanie cenowe na usługi wsparcia administracyjno‑eksperckiego w ramach projektu pn.: „Ochrona różnorodności biologicznej poprzez wdrożenie sieci lądowych korytarzy ekologicznych na terenie Polski”
Rozpoznanie cenowe na usługi wsparcia administracyjno‑eksperckiego w ramach projektu pn.: „Ochrona różnorodności biologicznej poprzez wdrożenie sieci lądowych korytarzy ekologicznych na terenie Polski” Informacja dla osób niedosłyszących PDF Drukuj Email
czwartek, 27 lutego 2014 16:21

W związku z planowanymi zamówieniami na świadczenie usług w zakresie wsparcia administracyjno‑eksperckiego w ramach projektu pn.: „Ochrona różnorodności biologicznej poprzez wdrożenie sieci lądowych korytarzy ekologicznych na terenie Polski”, zwracamy się z uprzejmą prośbą o oszacowanie kosztów realizacji poniższych zadań (zgodnie z art. 35 ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. 2013. poz. 907, j.t.).
Zakres zadań został określony w poniższych dokumentach:

1. Usługa wsparcia administracyjno‑eksperckiego w zakresie koordynacji projektu

2. Usługa wsparcia administracyjno‑eksperckiego w zakresie GIS

Uprzejmie prosimy o przesyłanie odpowiedzi na powyższe zapytanie do dnia 4 marca 2013 r. na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .